Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în prezent în căutarea unui vopsitor auto cu experiență, cu abilități de pregătitor, pentru a lucra într-un atelier auto modern din Olanda. Atribuțiile cheie includ vopsirea si procesul de pregatire al caroseriei, reparearea zgârieturilor si crăpăturilor superficiale, reparații in plastic, pregatirea pentru vopsire, vopsirea caroseriei cu vopsea pe bază de apă, lustruire. Cerinte Experienta de munca in domeniu Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Recomandari, certificate Se ofera: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 11, - Net pe oră (aproximativ 1800 euro net pe luna pentru garantat 40 de ore lucrate pe saptamana) - posibilitate de ore suplimentare!! Plăţi săptămânale Cazare gratuita - singur in camera

Cerinte

Experienta de munca in domeniu - minim 5 ani Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere (B) Recomandari, certificate

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai