Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajatorul cauta femei pentru a lucra la banda in fabrica ce produce si prelucreaza carne de pui. Se cauta persoana dinamica si motivata, care trateaza cu seriozitate indeplinirea sarcinilor conform postului ocupat. -Cunostinte de limba engleza la nivel conversational(la 3 oameni, cel putin unul trebuie sa vorbeasca limba engleza) -inaltime peste 1,5m -permis de conducere(de preferat) -asigurarea medicala, cazarea si transportul de la locuinta din Olanda la locul de munca sunt asigurate de angajator. -Salarul net (in mana) 880 de euro pe luna. -plata saptamanala 220 de euro. -posibilitate de ore suplimentare platite

Cerinte

- persoana dinamica si motivata, care trateaza cu seriozitate indeplinirea sarcinilor conform postului ocupat. - cunostinte de limba engleza nivel conversational, cerinta obligatorie. - permis auto(optional)

20 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai