Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unei persoane atenta la detalii, rapida in executie si indemanatica. Avem nevoie pentru o misiune in Franta de 1 Prelucrator-montator marmura si granit. Se va lucra atat in atelier cat si in santier la montaj. Veti taia, finisa si lustrui piatra dupa comanda in atelier. Veti realiza blaturi de bucatarie, bai, scari, pardoseli in santiere dupa planul tehnic. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 500 de euro/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Pentru deplasarile in santier la montaj compania franceza ofera masina de serviciu. Daca deplasarile sunt departe este asigurata masa si cazarea in zona. Clientul este dispus sa ofere o formare profesionala pentru masini cu comanda numerica.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta de lucru cu marmura si granit este un aspect esential. Ustensilele de lucru in atelier sunt urmatoarele: fierastrau stationar pentru taiat marmura si granit, masina de debitat, circular, polizor. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B este real avantaj. Trebuie sa cunoasteti limba franceza la nivel mediu spre avansat.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja