Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o pensiune agroturistica din Spania doi barbati cu permis de conducere pentru a lucra la prepararea puilor la rotisor si vanzarea in diverse piete ale insulei Mallorca. Activitatea presupune si conducerea unui microbuz cu o mica remorca atasata. In perioada de acomodare se lucreaza in echipa. O experienta deosebita, intr-o zona exotica si pitoreasca, climat cald (18 – 20 grade Celsius iarna), cu oameni harnici si primitori. Oferta: - cazare asigurata; - salariul net lunar 900 de euro, din care se opresc 150 de euro pentru utilitati (inclusiv internet).

Cerinte

- permis de conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculului; - cunostinte sau abilitati de invatare rapida a limbii spaniole, nivel de baza; - abilitati de invatare a modului de preparare si vanzare a puilor la rotisor; - persoane disciplinate, muncitoare, cu dorinta de autodepasire si spirit de initiativa; - disponibilitate pe termen lung.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja