Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descrierea jobului Datorita procesului de crestere si extindere in care se afla, Carrion Expedition doreste sa angajeze un Tehnician de flota auto in Cluj Napoca. Responsabilitati: - Sa acorde asistenta tehnica prin telefon pentru soferii care fac parte din personalul firmei. - Sa mentina legatura cu atelierele si service-urile auto pentru solutionarea avariilor si a incidentelor de trafic. - Sa supravegheze si sa controleze intretinerea si reviziile vehiculelor din flota auto (cap tractor si semiremorca), precum si a echipamentelor lor auxiliare. Se ofera loc de munca stabil intr-o firma care este lider in sectorul sau de activitate si care se afla in plin proces de crestere si extindere.

Cerinte

Candidatul ideal Cerinte: - Experienta nu este necesara. Formare la locul de munca pe cheltuiala firmei. - Studii de specialitate si/sau cunostinte solide de mecanica auto. - Cunostinte de operare a calculatorului la nivel de utilizator. - Nivel avansat de engleza si/sau spaniola. - Disponibilitate orara. Constituie avantaje: - Cunostinte si/sau experienta in mecanica auto pentru camioane si dotarile acestora. - Cunostinte si/sau experienta in transportul rutier international de marfuri (timpi de conducere, tahograf etc.).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai