Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare urgenta la post un numar de 10 femei cu varsta maxima 30 ani pentru lucru in Olanda.Persoanele angajate vor procesa carne si branzeturi.Se va incheia contract pentru o durata de 6 luni.Angajatorul ofera cazare contra cost si un salariu lunar net cuprins intre 5,72-6,63 euro/ora(aceasta este suma care ramane dupa deducerea taxelor legale si a costului cazarii).Programul de lucru minim este de 40 ore/saptamana. Persoanele interesate de oferta pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie recenta corp intreg.Plecarile sunt urgente si garantate.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - varsta maxima 30 ani - disponibilitate pentru lucru conform cerintelor postului( eficienta, rapiditate, indemanare) - cunostinte elementare de limba engleza - disponibilitate pentru a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja