Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred -HR Agency recruteaza personal necalificat pentru a lucra la ambalare preparate din carne de pasare. Candidatii vor avea activitati specifice si anume : vor lucra la banda ,la impachetare si la pregatirea produselor. Locurile de munca se vor desfasura in depozite :Corby , Marea Britanie . Se lucreaza in doua schimburi . Salarizarea : Ture de zi : 6.75 Lire net pe ora / Ture de noapte : 7.48 Lire net pe ora.Orele suplimentare dupa 48 de ore lucrate pe saptamana se vor plati cu 9.5 Lire pe ora. Cazarea este asigurata de catre angajator contracost :55 Lire /saptamana. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza+ foto corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate - cunostinte medii de limba engleza - disponibilitate de prezentare rapida la post - adaptabilitate la cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor.

10 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja