Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca intr-o firma care se ocupa cu productia si montajul tamplariei din aluminiu si PVC. • Productia de jaluzele din aluminiu: taiere profile, prelucrare, lipire prin incalzire, curatare. • Fixare aripi. • Sertizare rama. Va oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantate 40 ore de lucru pe saptamana. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experienta minima de lucru pe un post similar de 3 ani. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba franceza. • Mașina personala este un avantaj la angajare. • Independența, diligență și punctualitate.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai