Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING angajeaza profesor/operator interviu limba engleza pentru sediul sau din Timisoara! - gestionarea interviurilor cu candidatii selectati pentru proiectele firmei (formularea intrebarilor specifice de interviu, interviuri telefonice/via skype/gestionare corespondenta pe email/gestionare si completare baza de date. - intocmirea de rapoarte ref la interviurile efectuate - cursuri online via skype pentru aprofundarea cunostintelor de engleza a candidatilor ATENTIE: ACEST POST ESTE PART TIME (2-3 ore/zi, dupa-amiaza +/- sambata), programul va fi stabilit de comun acord cu candidatul.

Cerinte

Cerinte • bune abilitati lingvistice in limba engleza, • Abilitati de comunicare si spirit persuasiv, • Persoane dinamice si optimiste, • Persoane orientate spre rezultate si procedura. Beneficii Oferite - salariu atractiv - • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si interactionare,

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja