Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca Recruitment S.R. L. recruteaza Profesor asistent Invatamant Primar la o scoala privata din Cluj-Napoca Nu percepem nici un comision! Denumirea postului: Asistent Profesor Invatamant Primar Departament: Scoala Primara Salarizare: 1150 lei NET/luna • Activitatile desfășurate în școală, sa fie coordonate de către directorul unității de învățământ și să acorde prioritate menținerii unor standarde ridicate de performanță de predare într-un mediu stimulativ si bine organizat. • Planificarea și pregătirea lecțiilor, stabilirea și marcarea sarcinii de lucru, evaluarea, monitorizarea și raportarea cu privire la dezvoltarea, progresul academic si personal realizat de catre elevi. • Menținerea portofoliilor cu realizarile fiecarui elev. • Activitati desfasurate impreuna cu colegi in scopul realizarii obiectivelor școlii. • Implicarea în ciclul de evaluare al școlii și angajarea in dezvoltarea profesională corespunzătoare, atunci când este necesar. • Urmarirea dezvoltarii personale și academice a elevilor în conformitate cu politica școlii. • Stimularea și dezvoltarea relațiilor de cooperare și comunicare eficientă între școală și familie. • Participarea la întâlnirile cu personalul in scopul asigurarii progresului actului didactic. • Raportarea catre părinților a aspectelor privind dezvoltarea, progresul și realizarile elevilor. • Menține un mediu stimulativ, informativ și atractiv în sala de clasǎ dar si inafara ei (coridoare, locul de joaca, sala de mese, etc.

Cerinte

Cerinte: Studii soare de copii Persoana iubitoare de copii Persoana cu abilitati bune de comunicare, sociabila Respectarea sistemului de reglementari interne Lucrul in echipa

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai