Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Ai studii liceale si universitare in limba germana? Esti vorbitor de limba germana nivel C1? Vorbesti bine limba romana? Iubesti sa predai? Daca raspunsul tau e cu siguranta „Ja!“, vrem sa te cunoastem! Te invitam sa faci parte din echipa Mediko Schule. Descrierea jobului ITI OFERIM : • remunerare atractiva + bonusuri de performanta • program full-time sau part-time de acasa Job cu incepere imediata DESCRIEREA POSTULUI: Vei preda cursuri de limba germana in cadrul Mediko Schule, scoala acreditata de limba germana desfasurata pe o platforma online. Scoala are ca scop pregatirea cadrelor medicale pentru a emigra in Germania. Cursantii au niveluri diferite de limba germana intre 0 si B2. Exista 3 tipuri de cursuri: 1. Predare nivel A1-A2 cate 6h/zi - job de tip project based durata 3 luni 2. Predare nivel A1-B1 cate 6h/zi - job de tip project based durata 4 luni 3. Predare nivel A1-B1 cate 3h/zi Va punem la dispozitie instrumente de predare si materiale didactice.

Cerinte

Cerinte: cunostinte de limba germana nivel C1 cunostinte solide de limba romana experienta predare minim 1 an experienta in predare online - prezinta avantaj cunostinte operare calculator flexibilitate pentru programul de lucru (3-4h/zi, posibil si in weekend) CV in limba germana

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai