Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Centru de limbi straine, cauta colaboratori cu aptitudini foarte bune in limba germana. Jobul consta in predarea unui curs de Limba germana in cadrul unei companii private care furnizeaza cursuri de formare si/sau specializare profesionala, cursuri de limbi straine pentru adulti in grupe de maxim 16 cursanti si cursuri de limba germana pentru copii in grupe de maxim 10. Remuneratia este in directa corelatie cu numarul de cursanti, astfel incat un profesor la noi este direct recompensat cu dorinta de a creste profesional.

Cerinte

Candidatul ideal: - studii superioare in limba germana - vorbitor fluent al limbii germane - sa fie o persoana comunicativa, creativa, cu dorinta de dezvoltare si o atitudine pozitiva - diploma de formator (facultativ)

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja