Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? · Oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta,oferim training profesional; · Un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ) · Decontare partiala a abonamentului de transport; · Posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Posibilitati reale de promovare.

Cerinte

Ce vei face tu pentru noi? · Vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă; · Vei afișa,obligatoriu,prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare; · Vei verifica și corecta afișajul prețului din zona raionului de proaspete; · Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile (expirate, deteriorate) din raionul de proaspete și le vei depozita în spațiul destinat; · Vei informa clienții cu privire la produsele și caracteristicile acestora; · Vei respecta cerintele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de proaspete; · Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare; · Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda; · Vei incasa contravaluarea produselor achizitionate de catre clienti; · Intampini clienti cu respect si ca zambetul pe buze; · Aseza marfa in raft respectand termenele de valabilitate · urmăreşti datele de valabilitate ale produselor şi faci rotaţia la raft a produselor ; · îndepărtezi de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele ; · participi la acţiunile comerciale din magazin ; · răspunzi solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire. Daca: · Iti place sa lucrezi cu oamenii · Rezisti la temperaturi scazute, efort sustinut si stres · Esti atent la detalii, corect si respecti oamenii · Iti place munca in echipa · Iti doresti sa faci parte dintr-o companie in continua expansiune. ...aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai