Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent Programator/Operator pe strung OKUMA sau FANUC, pentru o companie foarte cunoscuta din Olanda! Perioada misiunii este de 3 luni, data de incepere 18.08.2014. Salariul este de 11 euro/net pe ora, aproximativ 1500 -1600/luna (NET) Numarul de ore lucratoare: - 8 ore RESPONSABILITATI: - Se lucreaza dupa desen tehnic; - Materialul folosit este in principal otel dur (duplex steel); - Principala activitate consta in programarea strungurilor CNC; - Programarea masinilor nu se face foarte des, deoarece se produc serii mari; - Gradul de acuratete folosit este de 0.01 microni.

Cerinte

- Experienta intre 3-5 ani pe o pozitie similara; - Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel mediu (cel putin conversational) - Experienta in interpretarea desenului tehnic; - Experienta in programare si operare Okuma si Fanuc este obligatoriu.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja