Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programul NVQ cuprinde: - Inregistrarea la un Centru de Training si calificare in munca din Londra - Orientarea si cursul online de calificare in munca NVQ nivelul 2 pe toata durata derularii contractului de munca -Jobul pt plasamentul la locul de munca este asigurat de central de training din Londra, se lucreaza fie in hotele , restaurante sau la vagonul restaurant a cailor ferate din UK, angajatorul pt caile ferate este Rail Gourmet, salariul pe perioada celor 12 luni de munca este de minim 6,36 lire/ora se lucreaza minim 35- max 45h/saptamana sau in hotele din Marea Britanie. Pentru pozitiile de la Rail Gourmet si de minim 6,19 lire/pt industria hoteliera. - Un curs online de calificare in munca NVQ nivelul 2 ce se desfasoara pe toata durata de munca. Programul NVQ incepe in aprilie-mai 2014.

Cerinte

- Minim liceu absolvit - Un nivel intermediar de limba engleza - Un minim de experienta in domeniul turism si servicii hoteliere - Posibilitate de a incepe programul in mai 2014.

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja