Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale postului sunt acelea de dezvoltarea software-ului Microsoft .net Lista de cerinte si zonele de lucru: • Dezvoltarea de software Microsoft .net • Programare in diferite limbaje de programare C# ,VBA, a Microsoft .net • Dezvoltarea urmatoarelor produse Microsoft : SharePoint,Microsoft Project,Microsoft Project Server ; • Folosirea programului Visual Studio pentru dezvoltarea aplicatiilor; • Programare in Java • Lucrul cu managementul codului si coduri artefacte; • Documentatie de scriere si specificatii; • Alte proiecte in dezvoltarea software-ului. Salar: 1000 euro negociabil

Cerinte

Cerinte: Candidatul ideal: -Absolvent studii superioare( licenta /master in domeniul informaticii); -Experienta in Microsoft .net software in C# for Sharepoint ,Microsoft SQL, Office, with Visual Studio,Java; -Constituie un avantaj experienta cu programul Java; -Fluent/a in limba engleza; -Responsabil/a,capabil/a sa gaseasca solutii ; -Eficient/a,disciplinat/a,atent/a la detalii, -gandire analitica; Ideal candidate: -Holding a bachelor or master degree in Computer Science ; - Experience in developing Microsoft .net software in C# for Sharepoint,Microsoft SQL ,Office with Visual Studio ,Java; -Fluent in English; -Responsible ,capable to find solutions; -Efficient, disciplined, and paying attention to details; -Analytical thinking; Salary : 1000 euros negociable

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja