Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea companiei: Pro Solutions Agency recruteaza pentru Clientul sau, o importanta companie de telecomunicatii din Romania, Programator- Departament Facturare. Descrierea postului: -Concepe programe in VisualFox, Acces, etc in scopul generarii anexelor aferente facturilor fiscale in concordanta cu contractele incheiate - desfasoara analize comparative pe bazele de date si sa initieze corectii atunci cand se impune - initiaza corectii atunci cand se impune - ruleaza programe in scopul generarii anexelor aferente facturilor fiscale in concordanta cu contractele incheiate - emite rapoarte periodice sau ocazionale solicitate de conducerea compartimentului Program de lucru: Luni-Vineri – 8 ore/zi Beneficii: - Training; - Salariu atractiv + bonuri de masa; - Oportunitati de dezvoltare profesionala;

Cerinte

- Cunostiinte obligatorii de operare PC - Word, Excel si /sau Access-nivel peste avansat -Cunoştinţe obligatorii de lucru pe baze de date (Visual FOX ,Oracle) - Capacitatea de invatare rapida - Abilitati bune de comunicare si interrelationare - Studii medii/superioare; - Spirit de echipa - Putere de decizie si initiativa; - Rezistenta la stres; - Orientat spre solutionarea situatiilor intampinate; - Atentie distributiva.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja