Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programator Android Locuri disponibile :2 Ai vrea să lucrezi într-o echipă tânără și dinamică? Suntem o echipă bine integrată care își efectuează sarcinile conștiincios și la timp.Lucrăm pentru o companie mare multinațională , pentru care suntem ceva mai mult decât angajați de rând.Căutăm pe cineva , care la fel ca noi știe ce face și ne va ajuta să creăm soluții dein ce în ce mai bune.În plus , îți garantăm că datorită programatorilor noștrii vei dobândi experiență care îți va folosi în dezvoltarea ta ulterioară. Împreună putem creea ceva unic. Dacă atmosfera plăcută la muncă este la fel de importantă pentru tine ca și pentru noi, trimite-ne CV-ul tău. Căutăm persoane pentru postul: Programator Android În acest moment ne ocupăm de sistemul ERP, pentru care facem aplicații smartfon și tablete.Având în vedere că sunt din ce în ce mail multe , avem nevoie de sărijin suplimentar.Tocmai în sarcinile tale va intra dezvolatrea de noi proiecte în baza specificațiilor dar și menținerea celor în curs de dezvoltare. Ce cerem? - cunoștințe foarte bune de Android OS - cunoștințe foarte bune de Android SDK - cunoștințe de structuri de date de bază și cunoștințele de utilizare a acestora - cunoștințe de limbă engleză la nivel cel puțin mediu spre avansat - cunoștințe de programare în Java - experiență în programări de aplicații mobile , susținută de exemple (proiectele din facultate tot sunt luate în considerare) - cunoștințe de SQLite - fiabilitate, angajament, abilități de muncă în echipă Luăm în considerare ca puncte forte: - cunoștințe și capacitatea de utilizare a modelelor de proiectare - cunoștințe de MsSQL - cunoștințe de Android NDK - cunoștințe de limbă germană -cunoștințe de limbă poloneză Ce oferim? - munca într-o echipă tânâră în continua dezvoltare - dezvolatrea continuă a calificărilor profesionale - posibilitatea de a obține experiență în creearea de aplicații complexe pentru bussines - salariu atractiv în conformitate cu competențele deșinute - munca în Wrocław Polonia - Card Multisport - posibilitatea de a lucra part time sau la distanță Persoanele interesate să trimtă CV-ul în limba engleză pe adresa de e-mail în titlul e-mailu-lui scrieți ”Programista Android ".

Cerinte

Ce cerem? - cunoștințe foarte bune de Android OS - cunoștințe foarte bune de Android SDK - cunoștințe de structuri de date de bază și cunoștințele de utilizare a acestora - cunoștințe de limbă engleză la nivel cel puțin mediu spre avansat - cunoștințe de programare în Java - experiență în programări de aplicații mobile , susținută de exemple (proiectele din facultate tot sunt luate în considerare) - cunoștințe de SQLite - fiabilitate, angajament, abilități de muncă în echipă

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Limbi straine necesare Poloneza, Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja