Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un PROGRAMATOR BAZE DE DATE Sql, DBF si Acces pentru o renumita companie din Romania. Persoana ideala trebuie sa fie autonoma si cu spirit de echipa. Experienta in domeniu minimum 2 ani pe un post similar este Obligatorie. Beneficii: Salarizare 3500 Ron + tichete de masa. Cursuri de formare si perfectionare in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor. Un mediu de lucru relaxant, orientat spre performanta. Oportunitati de dezvoltare profesionala. Prelungirea contractului de munca in functie de performante. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

-experienta de lucru pe bazele de date sql, dbf sau acces; -reprezinta un avantaj experienta de lucru anterioara in programul wizsalary; -configurarea statiilor de lucru pentru angajatii societatii; -monitorizarea functionarii server-elor; -back-up si update la datele din aplicatiile software care ruleaza pe server-ele companiei; -construirea script-urilor care duc la automatizarea anumitor procese de lucru; -configurarea si intretinerea server-elor pe care ruleaza: aplicatii wizrom, bazele de date oracle, email marketer.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja