Detalii loc de munca

Descrierea jobului

USTravel ofera postul de Programator CNC in Germania, FARA NICIUN FEL DE COMISION. Suntem o echipa de profesionisti formata in plasarea fortei de munca in Europa, S. U. A. , Asia, Canada, inca din 2005 si toata experienta noastra este pusa in slujba ta. Daca vrei sa te convingi, viziteaza- ne in Bucuresti, Timisoara, Iasi sau Cluj- Napoca sau completeaza formularul online pe www. ustravel. ro . Oferta 1500- 1600 Euro net la 160 de ore Orele suplimentare sunt platite Cazare asigurata Asigurare de sanatate, sociale si de pensie in Germania

Cerinte

Cerinte Limba germana la nivel conversational Specializare profesionala Experienta minim 3 ani Masina/ permis de conducere- avantaj Intelegerea optima a tehnologiei folosita pentru realizarea pieselor Programarea maşinii unelte cu comanda numerica – stabilirea originii coordonatelor Reglarea initiala a masinii unelte cu comanda numerica Modul de intocmire a documentaţiei de executie a pieselor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja