Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam programator pentru strung CNC cu comanda Siemens Teachin 840L. Firma este in dezvoltare mare si cauta un programator cu mare experienta cine poate sa ajuta pe firma sa se dezvolte si mai bine. Programatorul poate sa faca programare si pe bordului masinei de CNC si in oficiu pe PC cu programe CAD-CAM. Este o pozitie de team leader-sef de oficiu! Descriere: - Programare independenta dupa desen tehnic - Serie mediu si unica - Lungimea pieselor este pana la mai multi metri - Materiale: inox, aluminiu, cupru etc.

Cerinte

Cerinte: - 3-5 ani experienta cu comanda Siemens pe strung - Programare total independent - Cunoasterea desenele tehnice - Cunoasterea programele CAD-CAM este un avantaj - Vorbirea limba engleza minim la nivel mediu Se ofera: - Munca la o companie internationala in Olanda - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - Va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja