Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este in cautare de un programator CNC freza care sa aiba experienta de lucru cu programul Fanuc. Atributiile cheie includ programarea, setarea si utilizarea frezei si folosirea limbajului de programare Fanuc. Cerinte: Experienta de munca in domeniu - cel putin 7 ani de experienta in programare CNC Experienta de lucru cu Fanuc Abilitati de comunicare in limba engleza la nivel avansat Recomandari, certificate Permis de conducere (B) Oferta: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 11 - Net pe oră Garantat 40 de ore lucrate pe saptamana Plăţi săptămânale Cazare gratuita - singur in camera Asigurare medicala inclusa

Cerinte

Experienta de munca in domeniu - cel putin 7 ani de experienta in programare CNC Experienta de lucru cu Fanuc Abilitati de comunicare in limba engleza sau germana la nivel avansat Recomandari, certificate Permis de conducere (B) Abilitatile de lucru pe strung sunt vazute ca un avantaj

1 pozitii disponibile