Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

- Programarea pe strung CNC ​- Realizarea pieselor cerute pe baza desenului tehnic - Fabricarea pieselor unicat, a seriilor mici și mijlocii - Producția diferitelor piese pentru industria metalurgica - Materiale folosite: oțel, inox, aluminiu, alama - Toleranțe: 0,02 / 0,03 - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată - ​Salariu atractiv, plata săptămânală - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional - ​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea ​- Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română - Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal.

Cerinte

- Capacitatea de a programa independent, direct pe masina - Experiență relevantă cu MAZATROL - Disponibilitatea de a da un test - Limba engleza nivel mediu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai