Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este in cautare de un programator CNC strung si freza cu experienta de lucru cu programele Heidenhein si Fancu. Atributiile cheie includ programarea, setarea si utilizarea strungului si frezei. Este necesara experienta de lucru cu programelor Heidenhain sau Fanuc. Cerinte: Experienta de munca in domeniu (cel putin 5 ani) Experienta de lucru cu programele Heidenhain si Fanuc Abilitati de comunicare in limba engleza sau germana la nivel avansat Permis de conducere (B) Recomandari, certificate Oferta: Condiții bune de muncă Salariul inițial de aproximativ € 13 Net pe oră (aproximativ 2240 euro net pe luna pentru 40 de ore lucrate pe saptamana) Plăţi săptămânale Cazare gratuita

Cerinte

Experienta de munca in domeniu (cel putin 5 ani) Experienta de munca cu Heidenhain si Fanuc Abilitati de comunicare in limba engleza si germana la nivel avansat Permis de conducere (B) Recomandari, certificate

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai