Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Two Business Partners angajeaza pentru unul dintre colaboratorii/partenerii sai o persoana pentru postul de Programator Java. Responsabilitati: -elaborarea si implementarea proiectelor( pagini si aplicatii web, module de cod), configurarea, testarea, modificarea aplicatiilor, -asistenta oferita utilizatorilor, pregatirea documentatiei precum si configurarea si intretinerea serverelor; -gasirea de solutii pragmatice la probleme tehnice dificile generate de platforma folosita; -asigurarea unui nivel inalt de calitate a codului scris prin respectarea unor bune practici; -participarea reciproca in activitati de “code review” cu ceilalti membri ai echipei

Cerinte

Cerinte - studii superioare tehnice terminate sau in curs; - cunostinte de Java, Eclipse la nivel avansat; - experienta in Java constituie avantaj; - experienta cu servere de baze de date; - constituie avantaj cunoasterea urmatoarelor programe: Microsoft Office package, CVS, VSS, Team Object Manager, Visio 2000, TOAD, Oracle, PLSQL, PLSQL Developer; -limba engleza la nivel avansat - dornic de a invata si de a se dezvolta. Oferta -Conditii de munca la standarde europene; -Pachet salarial foarte atractiv; -Şansa de a lucra alaturi de o echipa tanara si profesionista. - Program de lucru flexibil

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja