Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca pe postul de operator si programator freze/centre de strunjire – frezare CNC cu control Mazatrol. • Munca pe masini Mazak (freze: M32, M-Plus, Fusion 639, Matrix Nexus si strunguri/centre de strunjire – frezare: Fusion 630, Matrix Nexus, MT-Pro, Nexus 2, Matrix 2). • Programare si operare masini CNC in conformitate cu planurile/specificatiile technice. • Intelegerea si determinarea marimii tolerantei, formei si pozitionarii. • Selectarea/modificarea instrumentelor adecvate. • Lucrul cu materiale cum ar fi: otel, otel inoxidabil, aluminiu. • Munca in hala. • Munca in 3 schimburi. Va oferim: • Salariu atractiv de 12 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Contract pe Polonia. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experienta de munca pe postul de programator si operator strunguri/freze CNC. • Cunoașterea la nivel comunicativ uneia dintre limbile engleza, germana sau olandeza. • Abilitatea de a citi si interpreta desene/planuri tehnice, scrierea programelor si setarea masinilor. • Capacitatea de a efectua masuratori folosind diferite tipuri de instrumente. • Masina personala este un atuu. • Motivatie, acuratețe si responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai