Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Incognito Concept angajeza programatori pasionati de producerea de codari eficiente, query-uri rapide si aplicatii bine structurate. Daca vrei sa te dezvolti si sa te alaturi unei echipe tinere in vederea dezvoltarii de aplicatii/solutii web inovatoare, tu esti omul pe care il cautam. Responsabilitati: – Scrii cod curat si comentat – Faci research pentru cele mai bune solutii tehnice – Te consulti cu directorul tehnic si echipa pentru a implementa cele mai bune solutii – Intocmesti specificatii pentru aplicatii sau module noi – Respecti deadline-urile Beneficii Oferite: – Pachet salarial motivant – Nu suntem corporatisti, nu avem reguli stupide, atmosfera este relaxata – Locatie ultracentrala (Piata Unirii) – Mediu de lucru prietenos

Cerinte

Cerinte: – Pasionat de programarea web si implicat in dezvoltarea proiectelor – Sa vrei sa fii cel mai bun, un guru al codului – Sa fii comunicativ si sa iti placa sa gasesti solutii impreuna cu colegii – Sa iti asumi responsabilitatile – Sa ai capacitate de analiza si sinteza Ce trebuie sa stii ca programator PHP mediu-avansat: – Cunostinte medii-avansate de programare PHP si MySql – Cunostinte medii-avansate de programare OOP – Cunostinte medii-avansate de Javascript (jQuery) si AJAX – Cunostinte medii-avansate HTML si CSS – Limba engleza nivel mediu – Experienta in construirea interfetelor compatibile cu device-urile mobile – Experienta in mediul de programare MVC – ZEND – Experienta in load optimization

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai