Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Activităţi: - Programarea și punerea în funcțiune a sistemelor PLC, de preferință Siemens S7 și Portalul TIA - Punerea în funcțiune a sistemelor noastre de automatizare la clienții din Germania și din străinătate - Instruirea utilizatorilor finali - Pregătirea documentației Abilitati personale: - Mod de lucru pe cont propriu și responsabil - Lucrul în echipă - Flexibilitate - Tinuta sigura in fata clientilor Oferim: - Colaborarea într-o echipă tânără, dinamică și motivată

Cerinte

- Formare profesională în domeniul electrotehnic - Experienta in sistemele de control PLC și HMI - Cunoașterea tehnologiei - Cunoștințele mecanice dorite - Clasa B de conducere - Disponibilitatea de a călători (misiuni la nivel european) - Bune abilități de limba germană - Bune abilități în limba engleză - Experiența în automatizare constituie avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai