Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de Programator SPS cu ocupare full- time si contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania. * Intermedierea are loc fara taxe sau comision Responsabilitati: - Punerea in functiune a masinilor de aschiere si montaj cu program SPS; - Depistarea defectiunilor; - Instruire personal pentru operarea si mentananta masinilor. Beneficii Oferite - Ocuparea unui loc de munca full-time; - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Salarizare de la 12 E/ ora; - Diurna 25 E/ zi lucratoare; - Program de 40 ore/ saptamana. - Cazare asigurata de catre angajator, contra cost (costul variaza in functie de zona intre 15 si 25 Euro/ noapte).

Cerinte

- Cunostinte de limba germana la nivel avansat; - Formare profesionala in domeniul Electronicii; - Cunstinte in domeniul tehnic de automatizare prezinta avantaj; - Cunostinte de programare si cunostinte de operare a programelor Siemens S7 si 840D sau Allen Bradley RSLogistics, de asemenea prezinta avantaj - Detinerea unui autoturism propriu pentru deplasare constituie avantaj;

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja