Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Programarea si operarea freze CNC in 5 axe cum ar fi Matec 30HV sau DMG DMF Linear 360 cu control HEIDENHAIN iTNC 530. • Indepententa in fixarea pieselor pe freza si deciderea modului de frezare. • Tratarea pieselor din otel si otel inoxidabil. • Lucrul cu elemente atat mici cat si mari. • Productie unitara – de la 1 la 20 piese. • Lucru in 2 schimburi. Oferim: • Salariu atractiv 12 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Haine de lucru si echipamente pentru munca.

Cerinte

Cerinte: • Minim 3 ani de experienta de lucru pe pozitia de programator freze CNC cu control HEIDENHAIN. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza sau germana. • Capacitatea de a lucra dupa desen tehnic. • Capacitatea de a citi plicuri in format .STEP-FILES (sau Inventor) este un avantaj. • Capacitatea de a programa in sistemele CAD/CAM EdgeCAM sunt un avantaj. • Masina personala. • Disponibilitate, diligenta si independenta.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai