Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Independenta in programarea și operarea masinilor de slefuit CNC Geibel & Hotz RS 1000 CU cu control Siemens. • Setarea masinilor. • Slefuirea suprafețelor plane si cilindrice. • Lucrul cu desene tehnice și instrumente de măsurare. • Producția de piese unicat si de serie mică. • Verificarea calității cu privire la detalii. • Întreținerea mașinilor atunci când este necesar. Va oferim: • Salariu atractiv 11 euro net/h, iar dupa 3 luni 12 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Asistenta la distanta pe toata durata proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinte: • Experienta: minim 3 ani de lucru pe masini de slefuit CNC Geibel & Hotz RS 1000 CU cu control Siemens. • Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleza sau olandeza. • Experiență in prelucrare a metalelor și oțelului. • Abilitatea de a citi desene tehnice și de a lucra cu instrumente de măsurare. • Inalta calitate a muncii, precizie, fiabilitate, independență! • Masina personala este un atuu.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai