Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Munca intr-o companie care se ocupa cu productia pieselor din plastic si a produselor legate de construirea gardurilor. • Operarea masinilor de injectat ENGEL. • Selectarea instrumentelor pentru productie. • Programarea pe masina si pe calculator. • Efectuarea de corectii ale programului. • Productia in masa de piese mici. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Garantate 40 ore de munca pe saptamana (posibilitatea de a lucra ore suplimentare) • Haine de lucru si echipamente pentru munca. Informatii suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Cerinte

Cerinte: • Minim 3 ani de experienta de lucru pe un post similar. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza sau olandeza. • Cunostinte in domeniul injectarii in forme a maselor plastice. • Cunostinte de desen/plan tehnic. • Abilitatea de a folosi instrumente de masurare. • Masina personala este un atuu. • Disponibilitate si diligenta.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja