Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Independenta in programarea si operarea strungurilor in 2 axe CNC HAAS SL-20 cu control FANUC. • Alegerea materialelor din depozit, pregatirea si prelucrarea pe masina CNC. • Lucrul pe baza de desen/plan tehnic și folosirea instrumentelor pentru masurat. • Independenta in realizarea elementelor bazate pe dimensiuni specifice si desene/planuri tehnice in timp util și finisarea acestora. • Șlefuirea elementelor si a produselor finite. • Lucrul cu materiale precum oțelul, aluminiul și materiale sintetice. • Producție unitara, serii mici. • Întreținerea mașinilor, in cazul in care este necesar. Oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experiență: minim 3 ani de experienta de lucru pe strunguri HAAS cu control Fanuc. • Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre limbile engleza sau olandeza. • Cunoașterea materialelor și viteza de tăiere. • Experiența in prelucrarea metalelor și oțelurilor. • Abilitatea de a citi desene/planuri tehnice. • Inalta calitate a muncii, acuratețe, fiabilitate, independență! • Masina personala.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja