Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: - Persoana atenta la detalii, ordonata in gandire, cu abilitate de a isi prezenta in mod clar ideile si propunerile; - Capacitate de lucru in echipa, persoana comunicativa, pasionata de programare; - Seriozitate, abilitati tehnice, dornic de a invata si de a se dezvolta; - Buna organizare si capacitate de a respecta termenele de lucru; - Cunostinte solide in sistemul de operare Windows si Microsoft Office; - Cunostinte de limba engleza, nivel mediu; - Cunostinte de C++, nivel avansat; - Cunostinte de PHP, nivel mediu; - Cunostinte Javascript, nivel mediu; - Cunostinte MySQL, nivel mediu; - Cunostinte HTML/CSS, nivel mediu; - Experienta in crearea aplicatiilor web, minim 1 an. Responsabilitati: - Dezvoltarea de proiecte, implicarea intr-o echipa de profesionisti specializati in dezvoltarea de software customizat; - Dezvoltare de noi aplicatii interne, automatizarea proceselor; - Proiectare, dezvoltare componente noi din aplicatie si/sau modificare componente existente in functie de cerintele clientului; - Implementarea actiunilor corective, intretinerea si updatarea aplicatiilor existente; - Raportarea progresului precum si a problemelor intampinate; - Acordare suport clienti pe parcursul utilizarii aplicatiilor si oferire solutii adecvate la problemele acestora; - Incadrarea si respectarea termenele de executie a proiectelor. Beneficii oferite: - Pachet salarial motivant si bonificatii in functie de performante; - Sanse reale de promovare in cadrul firmei; - Instruire specializata si dezvoltare profesionala in cadrul firmei.

Cerinte

- Cunostinte de limba engleza, nivel mediu; - Cunostinte de C++, nivel avansat; - Cunostinte de PHP, nivel mediu; - Cunostinte Javascript, nivel mediu; - Cunostinte MySQL, nivel mediu; - Cunostinte HTML/CSS, nivel mediu; - Experienta in crearea aplicatiilor web, minim 1 an.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja