Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie foarte cunoscuta din Olanda cautam urgent Programator/Operator pe freza Siemens / Heidenhain Perioada nedeterminata Locatia OLANDA – Venlo Responsabilitati - Se lucreaza dupa desen tehnic; - Materialul folosit este in principal otel; - Principala activitate consta in programarea freze CNC; - Programarea masinilor nu se face foarte des, deoarece se produc serii mari; - Gradul de acuratete folosit este de 0,01 microni; Detalii legate de angajare Conditii salariale 10 euro/net pe ora, aproximativ 1400 – 1500/luna ( NET) Numarul de ore lucratoare -8 ore

Cerinte

Calificari Cerinte - Experienta intre 3 - 5 ani pe o pozitie similara; - Cunostinte de limba Engleza sau Germana la nivel mediu (cel putin conversational) - Experienta in interpretarea desenului tehnic; - Experienta in programare si operare Siemens / Heidenhain este obligatoriu; Experienta necesara • 5 ani Educatie • Scoala profesionala Competente specifice Abilitati de organizare si de a lucra independent de la primirea desenului pana la obtinerea produsului finit

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja