Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Munca într-o companie care produce piese din aluminiu pentru industria de masini de curse. • Independenta in programarea frezelor in 3, 4 și 5 axe CNC Mazak, OKK, Okuma cu control Mazatrol, Fanuc și Okuma. • Selectarea materialelor din depozit, pregatirea, prelucrarea pe masini CNC. • Lucrul cu desen tehnic și instrumente de măsurare. • Productia de piese unitare, si serii mici. • Munca in 2 schimburi (6:00-14:00; 14:00-22:00). Va oferim: • Salariu atractiv de 12 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experienta de lucru pe frezele de mai sus. • Cunoașterea la nivel comunicativ uneia dintre limbile engleza sau germana. • Abilitatea de a lucra pe baza de desen/plan tehnic 2D si 3D – este un atuu. • Calitatea înaltă a muncii, precizie, fiabilitate, independență! • Masina personala este un atuu.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai