Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZeroB srl caută programatori cu experiență J2EE pentru colaborare cu o companie străină.

Cerinte

Competențe și calificări solicitate: -Experiență de minim un an în Java ( J2EE, J2SE ) -Bune abilități de comunicare -Capacități de lucru în echipă -Experiență cu Hibernate sau alt JPA pe bază de ORM Cerințe extra: -SQL -Oracle sau alt RBDMS -Eclipse -JUnit -jQuery -Spring MVC -Bootstrap și / sau Themeleaf Trimiteți propriul CV ( în limba română și / sau engleză ) însoșit de o fotografie în format european la următoarea adresă e-mail scrisa deasupra. De asemenea, candidatul va trebui să sustină două teste prin intermediul Internetului ( primul constă într-un test de IQ, al doilea într-un test practic ) unde va trebui să demonstreze că este capabil să dezvolte o aplicație web J2EE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja