Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte Lucrează în secţia de producţie Interpretează şi citeşte dimensiunile cotate într-un desen de ansamblu sau de execuţie Urmăreşte permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instrucţiunile tehnologice Consemnează eventualele neconcordanţe-neconformităţi de ordin calitativ sau de timp de preluare-prelucrare-predare şi de raportare a activităţii Pregăteşte utilajele, instalaţiile şi echipamentele la sfârşitul schimbului de lucru corespunzător instrucţiunilor de lucru, în vederea continuării în schimbul următor a lucrărilor şi operaţiilor planificate pentru execuţie Identifică necesarul de instruire propriu în funcţie de cerinţele şi domeniul de activitate al societăţii Beneficii Pachet salarial motivant in functie de calificare si experienta Contract de munca pe perioada nedeterminata Concediu anual platit de 24 zile Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania Conditii de lucru moderne Ore suplimentare platite Cazare asigurata Se asigura echipament de lucru, incaltaminte de proctectie Prima de vacanta, prima de sarbatori

Cerinte

Calificare profesionala Experienta dobandita de cel putin 3 ani in acelasi domeniu Cunoasterea limbii germane la nivel mediu (B1) Masina personala reprezinta un avantaj

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja