Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 7 dezvoltatori de software cu următoarele abilități și cunoștințe: - JavaScript - Erlang - HTML 5 - CSS - XML - JSON - PHP - LINUX Reprezinta un plus experienta in utilizarea tehnologiilor: - ASTERISK / FreeSWITCH / OpenFile - MPP - WebRTC Locul de munca va fi la sediul societatii Lorius Technology Srl pe Bulevardul Iancu de Hunedoara , nr. 35, sc.A, etj.6, p 11-12 Sector 1, București, România. Veti realiza si dezvolta aplicații client / server mondial de telefonie mobilă, comunicații unificate și servicii de videoconferință. Oferim - Salariu motivant, în conformitate cu rezultatele, - Bonus la finalizarea proiectelor, - Echipă tânară și dinamică, cu un stil direct de comunicare. Dacă corespundeţi cerinţelor mai sus menţionate vă rugăm să trimiteţi CV la adresa noastra de mail.

Cerinte

Calitaţile candidatului: - Fluenta în limba engleză; - Diploma de absolvire, studii superioare in domeniul IT sau Informatica. - Este disponibil să înveţe;

7 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja