Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza programatori pentru masina de tricotat la o fabrica din Satu-Mare Nu percepem comision! Oferta: Salariul se va discuta la interviu in functie de experienta si cunostinte Atributii: •Întocmirea conştiincioasă de precalculaţii (timpi de tricotare şi consum de fir) pentru elaborarea de oferte de preţ. •Elaborarea tuturor programelor de tricotare necesare producţiei. •Realizarea în termenele stabilite a tuturor precalculaţiilor, programelor de tricotare şi mostrelor. •Calcularea timpilor de tricotare şi consumului de fir previzibile pentru cererile de ofertă. •Optimizarea tuturor programelor de tricotare, inclusiv a celor externe. •Tricotarea mostrelor. •Colaborarea cu tehnicienii clienţilor. •Instruirea programatorilor noi. •Securitatea datelor şi întreţinerea bazei de date a programelor şi secţiei tricotat. •Propria perfecţionare continuă, îndeosebi asupra a noi soluţii de programare şi maşini de tricotat.

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Experienta in domeniu, in productie: ca si programator masini de tricotat -Cunoasterea masinilor de tricotat -Cunoasterea programelor de tricotat -Persoana responsabila

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai