Detalii loc de munca

Descrierea jobului

USTravel ofera postul de Programator CNC/ Operator CNC ,FARA NICIUN FEL DE COMISION. Suntem o echipa de profesionisti formata in plasarea fortei de munca in Europa, S.U.A., Asia, Canada, inca din 2005 si toata experienta noastra este pusa in slujba ta. Daca vrei sa te convingi, viziteaza-ne in Bucuresti, Timisoara, Iasi sau Cluj-Napoca sau completeaza formularul online. Oferta 1500-1600 Euro net la 160 de ore Orele suplimentare sunt platite Cazare asigurata Asigurare de sanatate, sociale si de pensie in Germania

Cerinte

Cerinte: LIMBA GERMANA NIVEL CONVERSATIONAL Experienta cu masine CNC ca si strungar sau frezor Executarea si testarea programelor CNC Cunoasterea programului Heidenhain, Fanuc, Siemens, Okuma Cunostinte AUTOCAD si AUTOCAM e avantaj Capacitatea de a lucra independent Specializare profesionala Experienta minim 3 ani Masina/permis de conducere- avantaj

100 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja