Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta din Anglia cauta personal pentru postul de programator/operator/reglor CNC. Domeniul de activitate se concentreaza pe inginerie de precizie si fabricarea de componente cu ajutorul masinilor CNC

Cerinte

Cerinte: - Calificare in domeniu masinilor CNC - Minim 5 -10 ani pe o pozitie similara - Experienta cu sisteme de contol Mazatrol - Cunostinte in interpretarea desenului tehnic - Limba Engleza – nivel conversational Responsabilitati: - Programarea,operarea si reglarea masinilor CNC; - Interpretarea desenului tehnic si setarea masinilor conform planului; - Realizarea de piese de mai multe dimensiuni; - Materiale cu care se lucreaza: otel, inox si aluminiu; - Se lucreaza pe centre de prelucrare Mazak in 5 axe; - Se lucreaza cu sistemul de operare Mazatrol; Beneficii: se ofera salariu de 1900-2400 lire net/luna

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja