Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: Independentă in programarea și setarea preselor de indoit Trumpf - TrumaBend V130 și TruBend 5320. Operarea preselor de indoit. Lucrul pe baza de desen tehnic și instrumente de măsurare.

Cerinte

Cerinţe: Experienta: minim 2 ani pe o poziție similară. Nivel comunicativ de limba engleză, germană sau olandeză. Experiența in procesarea metalului și oțelului. Abilitatea de a citi desene tehnice. Abilitatea de a folosi sublere. Munca de inalta calitate, acuratețe, fiabilitate, independență. Masina personala este un avantaj. Oferim: Salariu: 10 euro net/ora Munca pentru o perioadă lungă de timp. Apartament gratuit, complet echipat. Asigurare garantata. Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. Haine de lucru si echipament pentru muncă.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza, Franceza, Germana

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai