Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Polonia

Descrierea jobului - Polonia

Descrierea postului: • Munca in dezvoltarea platformei e-commerce in industria divertismentului sau dezvoltarea deservirii si afacerii cu amanuntul in sectorul energetic. • Responsabilitate asigurarii de inalta calitate a source code-ului. • Lucrul într-o echipă puternică formată din programatori cu experiență. • Munca pe o perioada de 6-9 luni ( cu posibilitatea prelungirii pana la 2 ani). • Primele 2-3 saptamani- munca in Białystok (cazare asigurata), dupa perioada data este posibila munca de la distanta.

Cerinte

Cerinte: • Buna cunoastere a tehnologiei Sitecore MVC-.Net. • Experienta in implementare proiectelor sitecore cu folosirea MVC. • Cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ. • Abilitatea de lucru in echipa. • Abilitati technice inalte cat si dorinta de a le dezvolta. Oferim: • Salariu atractiv. • Mediu de lucru international. • Pachet social: card Multisport, asigurare privata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai