Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- experienta minim 5 ani in proiectare, productie mobilier pe comanda din MDF vopsit, Pal melaminat, Lemn Masiv; - cunostinte foarte bune in domeniul calculatorului, cunostinte programe 3D pentru realizare mobilier, cunostinte de operare in Pro100 (preferabil); - cunoscator al artei de vanzare; - experienta in domeniu, creativitate, seriozitate, abilitati de relationare cu clientii; - capabil sa duca proiecte mari la bun sfarsit si sa le gestioneze, ordonat, meticulos; - cunostiinte despre efectuarea unui necesar de materie prima, materiale componente mobilierului, producerea mobilierului; - cunostiinte despre efectuarea unui releveu; - disponibilitate pentru deplasari la client, in vederea masurarii spatiului. - Pachet salarial motivant si comision acordat la finalizarea fiecarui proiect cu succes, mediu de lucru profesional, creativ, posibilitati de promovare; Ne puteti contacta telefonic la numarul de telefon afisat la contact pe site-ul caminulhighclass.ro

Cerinte

- permis conducere categoria B - experienta minim 5 ani in proiectare, productie mobilier pe comanda din MDF vopsit, Pal melaminat, Lemn Masiv; - proiectarea de mobilier la comanda pentru clientii companiei pe calculator; - intocmirea proiectelor de executie; - sa aiba cunostiinte despre efectuarea unui releveu si pozitionarea unei piese de mobilier in spatiul util, simt estetic dezvoltat; - urmarirea proiectelor in cursul executiei si la livrare; - asigurarea predarii comenzilor la termen; - relevee pe teren , intocmire si urmarire proiecte in cursul executiei pana la finalizare; - disciplinat, sociabil, putere de convingere in vederea vanzarii pentru a-si indeplini targetul; - persoana serioasa, organizata, atenta la detalii; - eficienta , productivitate - implicare in munca prestata; - flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru (daca este cazul); - dorinta de a face parte dintr-o echipa tanara;

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai