Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele cerinte: Cunoaștere a instrumentelor de control al instalațiilor și a pachetelor pentru turbine cu gaz și abur, centrifugale sau cu piston compresoare, cu șurub, pompe, motoare și răcire a aerului și sistemele lor auxiliare.

Cerinte

Capacitatea de a produce documentație de proiect relevantă, cum ar fi: INSTRUMENT LIST, I/O LIST, INTERCONNECTING WIRING DISGRSM, SINGLE LINE DIAGRAM, CAUSE & EFFECT CHART, LOGIC & FUNCTIONAL SPECIFICATION, FIELD ELECTRICAL LAY OUT, ELECTRICAL HOOK UP, CONTROL ROOM ELECTRICAL LAYOUT, JUNCTION BOX LAYOUT Absolvent al unei facultati de inginerie sau diplomă de technician cu experiență în domeniu Cunoașterea programelor MS Office (Excel, Word, Power Point și MS-Project, Autocad, etc.) Este de preferat sa stie modelare 3D echipamente cu PDS – utilizare de SPI (Smart Plan Instrumentation) si AVEVA tool; Bune cunostinte de scriere /vorbire a limbii engleze; Disponibil pentru delegatii in strainatate; De preferat candidatii sa fie din Ploiesti si zonele limitrofe; Remunerația, cu siguranta interesanta, va fi proporțională cu experiența reală a candidatului. Postul este disponibil imediat ; cv-urile vor fi transmise numai in limba engelza;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja