Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL recruteaza persoane care sa stie sa proiecteze, instaleze si sa asambleze usi si ferestre din aluminiu. Data de incepere: 2 octombrie Clientul nostru ofera: - Cazare asigurata gratuit - Transportul la locul de muncă - Asigurare de sanatate - Contractul de muncă din Țările de Jos în baza Codului muncii din Țările de Jos - Cooperare pe termen lung Salarizare: -13 Euro / ora brut -ore suplimentare: 16,25 Euro - Sambata: 19,50 Euro , Duminica sau Sarbatorile publice: 26Euro Salariul se plateste saptamanal. Sunt garantate minim 40 de ore de muncă cu ore suplimentare disponibile. Profesioniștii cu o experiență de peste 3 ani sunt susceptibili să primească un salariu începând cu 16 Euro / oră.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza la nivel conversational - experiență anterioara in domeniu - dorinta cooperare pe termen lung - implicarea și motivația de a lucra - actele necesare lucrarii

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai