Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: - se asigura ca toate materialele destinate proiectiei sunt livrate la timp pastreaza evidenta interna a materialelor, asigura copierea, transferul si testarea materialelor - coordoneaza acomodarea testelor premergatoare transmisiilor prin satelit si trimiterea specificatiilor catre colaboratori - intocmeste lista automatizarilor necesare proiectiei corecte a fiecarui titlu, in functie de necesitatile specifice fiecaruia (ex: flat/ scop, scene lumini, tip proiectie 3d/2d) - introduce programul saptamanal de filme in soft - raspunde de mentenanta tuturor echipamentelor de proiectie - gestioneaza stocurile consumabilelor asigurand utilizarea eficienta a pieselor de schimb Beneficii: - posibilitatea de dezvoltare profesionala prin instruiri specifice si activitati antrenante oportunitati de promovare in cadrul companiei - conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut - pachet complex de beneficii: decontare transport (abonament RATB si METROREX/ carburant), tichete de masa, bonus anual de performanta si alte beneficii)

Cerinte

- persoana serioasa, responsabila si flexibila - cunostinte software‎ si hardware (conectica) - notiuni elementare electronica, audio/ video - engleza nivel conversational

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai