Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul scos la concurs oferă șansa de a implementa stilul personal de lucru, participând la stabilirea strategiei interne de dezvoltare a aplicațiilor. Veți avea posibilitatea de a observa direct rezultatul eforturilor echipei, călătorind în afara graniței în etapa lansării oficiale a produsului software dezvoltat. Head-start: Portofoliu realizări, proiecte desfășurate, etc. Responsabilităţi: - Preluarea promptă a solicitărilor clientului și înțelegerea acestora; - Găsirea soluției optime, împreună cu specialistul tehnic în programare; - Realizarea caietului de sarcini, a analizei tehnice și a planificării proiectului; - Efectuarea de training-uri (proceduri/fluxuri) în vederea instalării produselor dezvoltate; - Păstrarea unei strânse legături cu clientul pe întreg procesul dezvoltării și implementării; - Coordonare packaging soluție la ieșirea din faza de pilot, către departamentele de suport; - Implementarea și coordonarea recepţionării de către client a noilor versiuni. Informaţii interviu: • Invitațiile vor fi transmise telefonic, iar instrucțiunile vor fi comunicate pe mail; • La finalul concursului vom comunica răspunsul nostru tuturor candidaților intervievați; • Pentru detalii suplimentare ne puteți contacta pe adresa de mail de la rubrica "contact" de pe site-ul oficial Acrelec.

Cerinte

Criterii de selecție: - Studii superioare finalizate; - Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat (scris, citit, vorbit); - Abilități relaționale excelente; - Cunoașterea procesului de dezvoltare a aplicațiilor software; - Experiență în redactarea documentației tehnice (în limba engleză); - Disponibilitate de a călători în afara graniței, în interes de serviciu. Constituie un plus: - Cunoașterea limbii franceze la nivel avansat (scris, citit, vorbit); - Experiență în interacționarea cu echipe multiculturale; - Experiență de PM în dezvoltarea aplicațiilor software pe platforme multiple.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Franceza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja