Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Beneficii: Salariu fix atractiv Bonusuri in functie de performanta Mediu de lucru dinamic Echipa aflata in plina dezvoltare Cerinte: minim 4 ani experienta pe pozitia de Project Manager in domeniul imobiliarelor sau minim 5 ani experienta ca si Project Manager intr-un domeniu conex domeniului imobiliarelor

Cerinte

- Coordoneaza activitatile din cadrul proiectului supervizand direct echipa de vanzari si alti colaboratori implicati - Stabileste relatii de colaborare pe termen lung cu partenerii, clientii, beneficiarii si finantatorii proiectului - Pregateste bugetul si cash-flow-ul proiectului pentru contractele finale in conformitate cu propunerea inaintata si cu activitatile prevazute a se desfasura in cadrul proiectului - Monitorizeaza dezvoltarea proiectului si atingerea obiectivelor propuse - Redacteaza rapoarte lunare catre finantatori, parteneri si beneficiari cu respectarea datelor prevazute in contracte - Asigura circulatia informatiei in cadrul proiectului si pentru alte departamente ale organizatiei, organizand periodic intalniri cu echipa de proiect si prezentand proiectul celorlalte departamente - Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management despre problemele aparute si pe care nu le poate rezolva la nivelul sa - Arhiveaza corespunzator toata documentatia legata de proiect - Stabileste conform structurii organizatorice si a ROF sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine, in baza fiselor de post - Motiveaza echipa de proiect prin comunicare si prin evaluarea permanenta a subordonatilor directi - Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai